Görseller


KABA İNŞAAT İŞLERİ:
Temel kazım işleri, kalıp, demir, beton işleri ve temel izolasyon işlerinde şirketimiz gerek zaman, gerekse çalışma prensipleri açısından sizlere güvenli bir şekilde hizmet vermektedir.

ALÇIPAN İŞLERİ:
Her türlü duvar, bölücü duvar, asma tavan sistemlerinde (normal, rutubete dayanıklı, yangına dayanıklı) gerek uygumla; gerekse mimari proje alanlarında her türlü destek tarafımızdan sağlanmaktadır.

DEMİR İŞLERİ:
Çelik konstrüksiyon, mevcut bina güçlendirme, Kafes çatı sistemleri, jeneratör kabinleri, demir merdiven, kasa odaları, zemin kapatmaları, asma katlar, demir doğrama ve ferforje işlerinde teknik donanım ve bilgi birikimine sahip olup; bu alanda tüm ihtiyaçlarınıza hizmet vermekteyiz.

ALÜMİNYUM İŞLERİ:
Cephe kaplamaları, alüminyum doğrama işleri, küpeşte ve korkuluk işleri, bölücü paneller, panel tavan sistemleri ile her türlü cam ve ayna işlerinde; farklı tasarımlarla hizmetinizdeyiz.

MERMER İŞLERİ:
Zemin döşeme kaplaması, duvar ve cephe kaplaması, basamak imalatları, denizlik montajları, mutfak ve banyo tezgahları vb. tüm mermer işlerinizde geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

SERAMİK İŞLERİ:
Zemin ve duvar kaplamaları, iç ve dış cephe uygulamaları ile banyo ve mutfaklarınız için farklı yaşam alanları yaratıyoruz.

AHŞAP İŞLERİ:
Cephe giydirmeleri, iç mekan duvar ve zemin kaplamaları, korkuluk, dolap, masa ve her türlü mobilya tasarım ve uygulamaları, ahşap bölücü sitemler, kapı imalatları gibi her türlü konuda hizmet vermekteyiz.Siz isteyin bizler hayata geçirelim.

BOYA İŞLERİ:
İç ve dış mekan boya işleri, her türlü ahşap boya ve vernik işleri, demir imalata yağlı boya işleri, fırın boya, eloksal boya işleri

İZOLASYON İŞLERİ:
Mantolama, ses ve ısı izolasyon işleri (camyünü, taşyünü) ve sürme likit zemin ve duvar izolasyon işleri, çatı bakım ve onarım hizmetleri verilmektedir.

CEPHE İŞLERİ:
Btb cam mozaik kaplama, ahşap kaplama, alüminyum panel sistemleri uygulama, giydirme cephe sistemleri, mermer ve granit cephe kaplaması yapılması

KAROT İŞLERİ:
Bina statik hesapları göz önüne alınarak gerekli yerler için karot ile kesim işlemleri yapılmaktadır.